Gizlilik Politikası

Biz kimiz

Ücretsiz bir şekilde full hd kalitesinde sizlere hizmet vermek isteyen bir porno sitesiyiz. Kurulduğumuz günden beri sizlere sorunsuz ve kesintisiz bir hizmet vermek için her gün çalışıyoruz. +18 Yaş sınırı olan bu sitemizde asla insaların kişisel haklarını kullanıp yayınlamamaktayız. Bugüne kadar bizleri destekleyen ve hizmetimizden faydalanan herkese teşekkür ederiz.

Web sitemizin adresi: https://zartol.com

Hangi kişisel bilgileri ne amaçla topluyoruz

Sitemizin en önemli kurallarından biri asla kişisel bir bilgi toplamamızdır. Buna karşı olup her hangi bir sistem kullanmıyoruz sadece google anylicts eklentisiyle trafiğimizi kontrol ediyoruz.

Yorumlar

Site ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini bırakıp ve bırakabileceği olan tek yer videolarımızın altında bulunan yorum kısmıdır. Burada yapılan her yorum ise direk olarak onay verilerek yayına asla alınmaz bir kontrolden geçirilir. Eğer adınızı ve soyadınızı yorum kısmında kullandıysanız kontrol edilerek takma ad yada bir isim olarak düzenlenip onaylanır. Mail adresleriniz ise, düzenlemeden geçirilerek değişik harfler eklenir ve yayına alınır. Yaptığınız bu tür yorumlar editörlerimiz tarafından titizlikle kontrol edilir ve kişisel bilgileriniz varsa eğer (Telefon numarası, Kimlik numarası, Adres bilgisi) Bunlar kesinlikle yayına alınmaz ve gerekli işlemler yapılıp silinir.

Analiz

Nereden geldiğinizi, bizi hangi kelimeden bulduğunuzu, anlık ve total trafiği ölçmek için sadece ve sadece google analiz eklentisi kullanmaktayız. Sizi zor duruma sokacak ve kişisel bilgilerinizin kullanılacağı bir program veya eklenti kullanmıyoruz.

Bu web sayfası yer sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.